MAMI SEKSI ME “MINI”/ Zaimina Vasjari sfidon modelet me këtë pamje (FOTO) – AlpeGossip
MAMI SEKSI ME “MINI”/ Zaimina Vasjari sfidon modelet me këtë pamje (FOTO)

MAMI SEKSI ME “MINI”/ Zaimina Vasjari sfidon modelet me këtë pamje (FOTO)

Para tetë muajsh ajo solli në jetë vajzën e saj të parë dhe prej kohësh na ka mahnitur me postimet sensuale.

Këtë herë ajo është gati për setin e ri fotografik. Zaimina ka pozuar me një fustan të shkurtër që i nxjerr në pah trupin e saj elegant dhe me forma.

Këngëtarja ndjehet gati për të pozuar e parezistueshme për aparatin fotografik.