JO, NUK PO JU BËJNË SYTË/ Çanta e vogël e Kiara Titos kap vlerën e mijëra dollarëve! (FOTO) - AlpeGossip
JO, NUK PO JU BËJNË SYTË/ Çanta e vogël e Kiara Titos kap vlerën e mijëra dollarëve! (FOTO)

JO, NUK PO JU BËJNË SYTË/ Çanta e vogël e Kiara Titos kap vlerën e mijëra dollarëve! (FOTO)

Kiara Tito, blogerja e njohur shqiptare është një personazh mjaft i ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shumë shpesh poston fotot dhe video nga jeta e saj pivate dhe profesioanle. Madje bukuroshja tashmë ka dhe një vlog me atë të së cilit na tregon më tepër për jetën e saj.

Së fundmi, Kiara ka postuar një foto ku duket tepër e bukur e kombinuar me një golf të zi, pallto rozë, beretë të zezë dhe një çantë ”LOUIS VUITTON”’. Po, e lexuat mirë një çantë të markës luksoze ”Louis Vuitton”.

Bloggeren shumë herë e kemi parë të veshur me marka luksoze por këtë herë duket se Kiara nuk është përmbajtur aspak.

Me anë të një kërkimi të thjeshtë, mundëm të gjenim se çanta e saj e cila është modeli ”SAINT-PLACIDE” dhe e gjitha lëkurë, kushton plotë 2700$.

Epo mirë, Kiara, çdo ditë e më shumë po na e vërteton që ti nuk luan kur vjen fjala tek pamja jote e jashme! /AlpeGossip.al