KOLEKSIONI I VJESHTËS/ Këto janë trendet e veshjeve që duhet t’i dimë patjetër (FOTO) – AlpeGossip
KOLEKSIONI I VJESHTËS/  Këto janë trendet e veshjeve që duhet t’i dimë patjetër (FOTO)

KOLEKSIONI I VJESHTËS/ Këto janë trendet e veshjeve që duhet t’i dimë patjetër (FOTO)

Me dhembje na duhet të pranojmë se në pak më shuëm se një muaj, vera do të përfundojë dhe mund t’i harrojmë rrobat e banjës, xhinset e shkurtra apo bluat mikroskopike. Megjithatë, dhe vjeshta vjen me të mirat e veta, siç është pazari për veshjet e sezonit të ri. Ndaj për të qenë gati, mbajini idetë e qarta për ato ç’ka ju duhet të blini sepse këto janë trendet që do të bëjnë namin këtë sezon.

1. Printet e kafshëve

2. Ngjyra kafe e viteve ‘70

3. Fustanet e shkurtër të festave

4. Çizmet e rëna

 

5. Çdo gjë e kristalizuar

6. Mënyrat e reja të shtresëzimit

7. Kuadratat skoceze

8. Bluja pastel

 

9. Trikot me motive

10. Printet e shajeve

11. Çantat alla Carrie Bradshaw