Ju kujtohet Fatjoni i BB7… Zbulohet çfarë e lidh me Olsi Klosin (FOTO) – AlpeGossip
Ju kujtohet Fatjoni i BB7… Zbulohet çfarë e lidh me Olsi Klosin (FOTO)

Ju kujtohet Fatjoni i BB7… Zbulohet çfarë e lidh me Olsi Klosin (FOTO)

Pavarësisht se ka kaluar kohë nga ‘reality show’ më i përfolur, sërish ata vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes.
Olsi ka ndarë në Instagramin e tij një foto nga dita e parë kur u futen në Big Brother dhe normalisht ishte krah partneres së tij Fjorentina.

Por tashmë që janë ndarë ai e ka prerë foton dhe ky fakt jo që nuk e mërzit,por e bën dhe të lumtur.

Por befasia e postimit ishte një tjetër ish banor, Fatjoni.

Ai ka qenë pjesë e edicionit të 7 dhe tashmë është bërë baba i një vajze.

‘Mesa mbaj mend unë nuk u fute vetëm’ ka shkruar ai në komentin e tij duke u munduar ta ngacmojë.

‘Jo vetë i dytë po tani ‘tek pull’- ka reaguar Olsi duke mos kursyer të qeshurat.

Nuk dihej se mes tyre kishte njohje, por është e zakonshmë, që një pjesë e mirë e ish banorëve kanë pasur miqësi të hershme.