Elvana Gjata provokon keq fansat! Shkon në koncert thuajse e zhveshur, TANGAT thuajse i nxjerrin në fushë pjesët intime (VIDEO) – AlpeGossip
Elvana Gjata provokon keq fansat! Shkon në koncert thuajse e zhveshur, TANGAT thuajse i nxjerrin në fushë pjesët intime (VIDEO)

Elvana Gjata provokon keq fansat! Shkon në koncert thuajse e zhveshur, TANGAT thuajse i nxjerrin në fushë pjesët intime (VIDEO)

Elvana Gjata së fundmi ka dhënë një koncert në Zvicer dhe si duket e ka ‘djegur’ atmosferën në club. Ajo shihej shumë afër publikut dhe teksa performonte për pak sa nuk tregoi më shumë se ç’duhet.

Në fakt ajo i di vetë limitet e saj, por me veshjen që kishte natën e performancës në videot nga fansat pamja ishte mjaft WOW. Shihni videon më poshtë dhe do e shihni se për pak sa nuk ka treguar pjesët intime.