‘’Nuk duhet ta shesësh lakuriqësinë rritu vocërrake’’/ Roza Lati nuk ja përton fanses dhe i bën thirrje për… (FOTO) – AlpeGossip
‘’Nuk duhet ta shesësh lakuriqësinë rritu vocërrake’’/ Roza Lati nuk ja përton fanses dhe i bën thirrje për… (FOTO)

‘’Nuk duhet ta shesësh lakuriqësinë rritu vocërrake’’/ Roza Lati nuk ja përton fanses dhe i bën thirrje për… (FOTO)

ktualisht edhe pse në disa drejtime kemi bërë goxha përparime, shoqëria shqiptare vazhdon akoma të ketë disa probleme përsa i përket nuditetit.

Së fundmi Roza Lati me postimet në Instagram tregoi disa nga pozat hot që kishte realizuar, poza këto që ashtu si gjithmonë kanë marrë komente të shumta si pozitive po ashtu edhe negative.

Një komentuese ka menduar të japë mendimin e saj duke i shkruar Rozës në foton e postuar: “ Nuk mund ta shesësh lakuriqësin si vlerë sepse s’ka ndonjë vlerë, shtuar kësaj dhe faktin që nuk je ti ajo, je një modifikim total e jo origjinal, rritu mendërisht vocërrake”, koment ky që mesa duket me të drejtë i ka dhënë shkas Rozës që t’i japi përgjigjen e merituar.

“Seti tjetër fotografik që do bëj, mesa duket do të lej pa bateri telefoni, e do të prehet oreksi. Do bëhesh keq. Ta siguroj. Dhe po më pëlqen që tani ideja”, shkruan Roza në përgjigjen e saj.