TË KURUAR DERI NË DETAJE/ Ja si janë veshur “banorët” e “Big Brother VIP” sonte në natën e parë të spektaklit për 2022-shin – AlpeGossip
TË KURUAR DERI NË DETAJE/ Ja si janë veshur “banorët” e “Big Brother VIP” sonte në natën e parë të spektaklit për 2022-shin

TË KURUAR DERI NË DETAJE/ Ja si janë veshur “banorët” e “Big Brother VIP” sonte në natën e parë të spektaklit për 2022-shin

Mbrëmja e sotme e “Big Brother VIP” ka startuar më herët se natët e tjera, kjo oërshkak të vitir të ri.

Me nisjen e programit vëmëndjen e morën VIP-at me lookun e tyre.

Të gjithë ishin të veshur me të zeza dhe të kuruar deri në detaje.