ÇFARË NDODHI? Eni Koçi shfaqet e fashuar: Sapo dola nga makina… (FOTO) – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI? Eni Koçi shfaqet e fashuar: Sapo dola nga makina… (FOTO)

ÇFARË NDODHI? Eni Koçi shfaqet e fashuar: Sapo dola nga makina… (FOTO)

Prej disa kohësh, Eni Koçi, ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se ajo së bashku me partnerin e saj, Genc Prelvukaj, po vizitojnë disa vende malore.

Gjatë kësaj aventure të bukur, duket se i ka ndodhur edhe një incident i pakëndshëm. Së fundmi, këngëtarja e njohur ka publikuar një foto në “Instastory”, ku ka treguar gjurin e saj të fashuar

Çfarë i ndodhi këngëtares? Eni Koçi shfaqet e

Krahas saj, bukuroshja ka shkruar se sado u përpoq të mos rrëzohej, sërish nuk ka arritur të shpëtojë, megjithatë fatmirësisht e gjitha përfundoi me aq.

“U ruajta sa u ruajta për të mos u rrëzuar kur dolëm nëpër male dhe si përfundim u rrëzova sa dola nga makina”, tregon Eni.

Çfarë i ndodhi këngëtares? Eni Koçi shfaqet e

Kujtojmë se së fundmi, këngëtarja ka lajmëruar se do të rikthehet së shpejti me projekte të reja muzikore, pasi tanimë që ka përfunduar studimet mund të publikojë këngë të reja.