E NXORRËN PJESËN INTIME SHESHIT/ Këto janë vip-at që dolën pa të brendshme para publikut: Nga Elvana…(FOTO) – AlpeGossip
E NXORRËN PJESËN INTIME SHESHIT/ Këto janë vip-at që dolën pa të brendshme para publikut: Nga Elvana…(FOTO)

E NXORRËN PJESËN INTIME SHESHIT/ Këto janë vip-at që dolën pa të brendshme para publikut: Nga Elvana…(FOTO)

Pa dashje apo për të tërhequr vëmendje? Këto poza pa të brendshme u komentuan gjatë në mediat rozë dhe ne thjeshtë nuk mund ti harrojmë. Jemi në 2018 dhe të nxjerrësh pjesën intime para publikut nuk kosiderohet më si një tabu ose të paktën kështu po na tregojn personazhet e njohura të ekranit  shqiptar.

Kohët e fundit këto dalje pa reçipeta dhe të brendshme janë bërë më të shpeshta jo vetëm në videoklipe por edhe nq emisione.

Ne iu njohim me rastet më të fundit dhe më të përfolura kur vipe-t shqiptare e nxorrën sheshit.

Elvana Gjata

Nuk e dim akoma ku ndodhet Elvana aman e publikoi klipin e ri dhe ishte një “nam” jo vetëm kënga por këngëtarja ishte kujdesur deri në detaje për “look-un” . Elvana shfaqet me një fustan të kuqë ku duket shumë sensuale por ‘harron” të veshi të brendshme dhe pjesa intime i doli sheshit.

Rovena Stefa

Këngëtarja e njohur para disa ditësh ka publikuar projektin më të ri muzikor por vëmendjen nuk  e mori klipi por zona intime që i doli në klip. Ne nuk e dime nëse kjo ishte e qëllimshme apo thjesht një incident por Rovena u përfolë dhe mori goxha vëmendje me këtë detaj.

Kejvina Kthella

Kush mund ta harroj daljen e parë në publik të Kejvinës ku u shfaq pa të brendshme dhe gjatë gjithë emisionit i doli sheshit zona intime. Fakti që doli pa të brendshem uket se ishte një ogur i mirë për velin e Ermalit e cila sot është një ndër femrat më të përfolura të showbizit.

Rovena Dilo

Këngëtarja e njohur Rovena Dilo  nuk mund të harrohet gafa e madhe e bërë në spektaklin Dance with the start” ku këngëtarja doli pa të brendshem dhe ne e pam plotësisht nudo.

/AlpeNews.al