Samiri i “VOGËL” pyet të madhin: Po ku i fsheh lekët ti mo? (FOTO) – AlpeGossip
Samiri i “VOGËL” pyet të madhin: Po ku i fsheh lekët ti mo? (FOTO)

Samiri i “VOGËL” pyet të madhin: Po ku i fsheh lekët ti mo? (FOTO)

Prej disa vitesh, Samir Manë është shpallur si njeriu më i pasur në Shqipëri. I ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” përballë vogëlushëve, biznesmeni shqiptar u pyet për pasurinë e tij.

I pari që e pyeti ishte Eno, të cilin e quajnë ndryshe Samir Mane i vogël.

Eno e pyeti se ku i fshihte gjithë ato lekë duke shkaktuar në sallë  shumë të qeshura, dhe Samir Mane është përgjigjur se i fsheh në dyshek./AlpeNews.al