“JAM KRENARE PËR…”/ Kylie Jenner në formë perfekte 1 vit pas lindjes (FOTO) – AlpeGossip
“JAM KRENARE PËR…”/ Kylie Jenner në formë perfekte 1 vit pas lindjes (FOTO)

“JAM KRENARE PËR…”/ Kylie Jenner në formë perfekte 1 vit pas lindjes (FOTO)

Kylie Jenner njihet për fotot ‘sexy’ të cilat gjithmonë komentohen shumë dhe për fizikun e mirë. Edhe pse ka sjellë në jetë një fëmijë ajo vazhdon të jetë në formë shumë të mirë. Fotot e saj pasi solli në jetë Stormin kanë qenë të shpeshta, madje shumë fansa mendojnë se ajo është po e njëjta.

1 vit pasi e vogla ka ardhur në jetë, Kylie ka publikuar një video ku shfaq linjat dhe krahas saj shkruan: “Jam krenare për barkun tim”. Bukuroshja e ekranit ja ka dalë më së mirë të humbë kilet e fituara gjatë shtatzënisë dhe tani na shfaqet me këtë pamje, më e bukur se kurrë. /revistawho.com

View this post on Instagram

Abs

A post shared by Kylie Jenner News (@kyliesnapchat) on