Rita i tha se do ta “mohonte” si fëmijë, Roza i bën vetes dhe një tjetër “zhgaravinë”! Si do reagoj ajo… (FOTO) – AlpeGossip
Rita i tha se do ta “mohonte” si fëmijë, Roza i bën vetes dhe një tjetër “zhgaravinë”! Si do reagoj ajo… (FOTO)

Rita i tha se do ta “mohonte” si fëmijë, Roza i bën vetes dhe një tjetër “zhgaravinë”! Si do reagoj ajo… (FOTO)

Moderatorja Roza Lati vendosi të bëjë një ndryshim të ri tek vetja. Prej kohësh ajo na ka shprehur dëshirën për një tatuazh të ri, ku ka treguar edhe bisedat me të ëmën Rita Lati që nuk e pranonte një gjë të tillë. Mirëpo duket se Roza e ka vendosur. Përveçse ka zgjedhur një tatuazh jo të zakonshëm për një femër, e ka bërë edhe në një pjesë të trupit që është goxha e dhimbshme për gjëra të tilla.

Përmes postimeve të saj në rrjetet sociale Roza na tregoi se ka bërë tatuazh një kal që mbulon pjesën më të madhe të kofshës.

Moderatorja aktualisht drejton emisioni “Why not” në televizion Ora News dhe pak kohë më parë u vu në qendër të mediave pas publikimit të videove dhe fotove me të dashurin e saj, gjë që nuk e kishte bërë më parë.