DITËLINDJET E 14 SHKURTIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga Angel Di Maria tek… (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJET E 14 SHKURTIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga Angel Di Maria tek… (FOTO)

DITËLINDJET E 14 SHKURTIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga Angel Di Maria tek… (FOTO)

Nëse ju festoni ditëlindjen sot, 14 shkurt  2019:Para jush është një vit shumë i rëndësishëm, me shumë vendime të përgjegjshme që ju duhet të merrni dhe ndryshime që ju duhet të bëni. Duhet të angazhoheni në më shumë përgjegjësi, por gjithashtu do të kuptoni se misioni juaj në këtë jetë është të jepni dashuri dhe shpresë.

 

 

Gjatë vitit, do të përjetoni një ngjarje të rëndësishme që lidhet me një fëmijë. Gratë që do të kërkojnë mirësinë në marrëdhëniet e tyre, do të shpërblehen me më shumë fat dhe mundësi. Teksa meshkujt mund të presin një punë ose biznes  të ri.

Por cilat nga figurat e njohura botërore feston sot? AlpeNews.al ju njeh me disa prej tyre:

Freddie Highmore, 26 (Aktor)

Simon Pegg, 48 (Aktor)

Danai Gurira, 40 (Aktore)

Karol G, 27 (Këngëtare)

Edinson Cavani, 31 (Futbollist)

Christian Eriksen, 26 (Futbollist)

Justina Valentine, 31 (Repere)

 

Tati Westbrook, 36 (Artiste MAkeupi)

Cadel Evans, 41 (Ciklist)

Ángel Di María, 30 (Futbollist)

/AlpeNews.al