BLAC CHYNA NDAHET NGA I DASHURI/ Në lidhje të re me reperin e njohur (FOTO) – AlpeGossip
BLAC CHYNA NDAHET NGA I DASHURI/ Në lidhje të re me reperin e njohur (FOTO)

BLAC CHYNA NDAHET NGA I DASHURI/ Në lidhje të re me reperin e njohur (FOTO)

Blac Chyna i ka dhënë fund lidhjes me Kid Buu dhe sipas burimeve, tashmë është e lidhur me reperin e njohur Soulja Boy. ‘TMZ’ zbulon se Blac Chyna dhe reperi janë në një lidhje dhe janë shfaqur së bashku në festën e KidSuper pas ceremonisë ‘Grammy’.

Edhe pse nuk e ka thënë publikisht që janë në një lidhje, Soulja Boy ka publikuar foto në ‘Instagram’ ku dyshja duket duke festuar dhe kërcyer së bashku, si dhe duken shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Edhe pse në fillimet e lidhjes, ato kanë një emër çifti të vendosur nga vetë reperi, “DrakoChyna”. Deri tani nuk ka asnjë detaj më tepër për lidhjen e tyre, por të dy po kalojnë shumë kohë me njëri-tjetrin. Kujtojmë që Chyna momentalisht është duke u marrë me gjyqin për kujdestarinë e vajzës së saj, Dream Kardashian./revistawho.com

View this post on Instagram

DrakoChyna

A post shared by Soulja Boy “Big Drako” 💲🔌🔫 (@souljaboy) on