RITA ORA DHE LORI HOXHA BËJNË XING/ Shihni cila duket më SEKSI me bikini (FOTO) – AlpeGossip
RITA ORA DHE LORI HOXHA BËJNË XING/ Shihni cila duket më SEKSI me bikini (FOTO)

RITA ORA DHE LORI HOXHA BËJNË XING/ Shihni cila duket më SEKSI me bikini (FOTO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora është duke kaluar disa ditë pushimesh në Dubai si për të festuar publikimin e emrit të albumit të saj të ri “Phoenix”. Por teksa merr rrezet e saj të diellit, Rita ka zgjedhur të veshë një palë bikini ngjyrë nude l, të cilat sapo i pamë u kujtuam se kujt ia kishim parë tjetër më parë.

Fashionistja Lori Hoxha ka veshur më herët një palë bikini të tilla të ngjashme me ato të yllit të muzikës, përgjatë pushimeve të saj në ishullin grek Mykonos, në gusht të këtij viti.