PROJEKTI I FUNDIT/ Eni Koçi zbulon çfarë ka përgatitur për fansat (VIDEO) – AlpeGossip
PROJEKTI I FUNDIT/ Eni Koçi zbulon çfarë ka përgatitur për fansat (VIDEO)

PROJEKTI I FUNDIT/ Eni Koçi zbulon çfarë ka përgatitur për fansat (VIDEO)

Eni Koçi është goxha aktive me projekte të reja muzikore.
Përmes një videoje ka zbuluar çfarë ka përgatitur për fansat e saj.

Këngëtarja bëri të ditur që kënga e saj më e re publikohet nesër dhe është e zhanrit baladë, madje zbuloi edhe një pjesë të saj.

“Një melodi e bukur dashurie. Nesër, kënga e re”, ka shkruar ajo mbi video, ku shihet se pjesë e këngës është edhe Astrit Stafa.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Eni Koçi është “Harrove”, këngë kjo në duet me Genc Prelvukajn.