FINALJA E ”KËNGËS MAGJIKE”/ Po performonte në skenë, momenti kur Rovena Dilos i dalin të brendshmet (FOTO) – AlpeGossip
FINALJA E ”KËNGËS MAGJIKE”/ Po performonte në skenë, momenti kur Rovena Dilos i dalin të brendshmet (FOTO)

FINALJA E ”KËNGËS MAGJIKE”/ Po performonte në skenë, momenti kur Rovena Dilos i dalin të brendshmet (FOTO)

Sot në Pallatin e Kongreseve zhvillohet finalja e ”Këngës Magjike”.

Gjatë performancës së Rovena Dilos së bashku me Hit Man dhe Rolla duket se ka ndodhur një incident i cili lidhet e veshjen e këngëtares. Ndërkohë që ajo performon teksa shfaqet me një fustan të kuq të shkurtër, duket se Rovena rrotullohet më shumë se ç’duhet duke na treguar kështu të brendshmet e saj.

Nuk e dimë nëse ishte e qëllimshme ose jo por ne dimë të themi që i pamë të gjitha… /AlpeGossip.al