E PAPRITUR/ Gjyshja bëhet shkak që Arbenita dhe Fero të ndahen (FOTO) – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Gjyshja bëhet shkak që Arbenita dhe Fero të ndahen (FOTO)

E PAPRITUR/ Gjyshja bëhet shkak që Arbenita dhe Fero të ndahen (FOTO)

Reperi Fero dhe modelja Arbenita janë padyshim një ndër çiftet më të komentuara. Dyshja janë të pandarë dhe vazhdimisht shihen nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Së fundmi, siç duket çifti i njohur janë nisur për disa ditë pushimi, mirëpo në aeroplan u ka ndodhur një gjë e papritur.

Arbenita nëpërmjet disa postimeve në ‘Instastory’ ka zbuluar se një gjyshe i ka ndarë dhe nuk i ka lejuar që të ulen së bashku.

‘Një gjyshe nuk na lejoi të uleshim bashkë’, ka shkruar Arbenita e mërzitur në postimin e saj teksa ka filmuar Feron që qëndron larg saj. ‘ E urrej atë’, ka shkruar në postimin tjetër modelja e njohur ku shihet gruaja që i pengoi të qëndronin bashkë.