TEKSA NDODHET ME PUSHIME/ Alketa rikthehet në ekran me një projekt të ri, zbulohet programi që do drejtojë (FOTO) – AlpeGossip
TEKSA NDODHET ME PUSHIME/ Alketa rikthehet në ekran me një projekt të ri, zbulohet programi që do drejtojë (FOTO)

TEKSA NDODHET ME PUSHIME/ Alketa rikthehet në ekran me një projekt të ri, zbulohet programi që do drejtojë (FOTO)

Alketa Vejsiu do të rikthehet shumë shpejt në ekran, me fillimin e sezonit të ri televiziv. Mirëpo moderatoren mesa duket nuk do ta shohim as me “Dance with me” dhe as me “Në kurthin e Piter Pan”, por me një projekt të ri.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Alketa me postimet e fundit teksa ndodhet me pushime.

Alketa ka zbuluar se do të drejtojë një “Love show” dhe ka marrë mendimin e ndjekësve për emrin e programit.

“Shumë shpejt në TV Klan “Love show” më i ri. Si do donit të quhej?”, shkruan Alketa.