ÇFARË PO NDODH? “Miss Shqipëria” i nxjerr “bojën” Capital T: Më gjuan duke më çuar SMS – AlpeGossip
ÇFARË PO NDODH? “Miss Shqipëria” i nxjerr “bojën” Capital T: Më gjuan duke më çuar SMS

ÇFARË PO NDODH? “Miss Shqipëria” i nxjerr “bojën” Capital T: Më gjuan duke më çuar SMS

Si është një ditë e zakonshme në verë? Projektet, situatat e sikletshme, prapaskenat e xhirimeve dhe gjëja më e çmendur që ka bërë. “Miss Shqipëria 2020” Iljada Baci u rrëfye gjatë puntatës së sotme të “Edicionit Veror” në “ABC”.

Gjatë intervistës me gazetaren Irini Meçe, Iljada zbuloi se “më ka shkruar, “Capital T” dhe besoj se do të kemi një lloj miqësie”.

Eksperiencën te “Miss Shqipëria” e cilësoi të “paharrueshme që më ka ndryshuar komplet si person. Mësimi që kam marrë është disiplina, korrektësia dhe që të eci mbi taka” tha ajo.