PUBLIKON FOTON EPIKE/ Maluma uron ditën e sotme dhe ka një pyetje për të gjithë – AlpeGossip
PUBLIKON FOTON EPIKE/ Maluma uron ditën e sotme dhe ka një pyetje për të gjithë

PUBLIKON FOTON EPIKE/ Maluma uron ditën e sotme dhe ka një pyetje për të gjithë

Me një foto me shaminë mbi kokë, duke krahasuar veten me mbretëreshën Elizabeth II, Maluma i ka pyetur ndjekësit se kujt i ri më mirë ky model.

“Mos u bëj kështu, gëzuar të hënën, kush e ka kombinuar më mirë?”, ka shkruar ai krah postimit të 1 ore më parë në rrjetet sociale.

Kujtojmë se mbrëmjen e sotme Maluma do të performojë në sheshin Nënë Tereza me rastin e festës së ditës së Verës, një koncert i premtuar nga bashkia Tiranë 2 vite më parë, por që u anullua për shkak të pandemisë.