PËR VAJZAT E “PISTA”? Ledri Vula dhe Lumi do t’ju bëjnë të kërceni me këngën e re (VIDEO) – AlpeGossip
PËR VAJZAT E “PISTA”? Ledri Vula dhe Lumi do t’ju bëjnë të kërceni me këngën e re (VIDEO)

PËR VAJZAT E “PISTA”? Ledri Vula dhe Lumi do t’ju bëjnë të kërceni me këngën e re (VIDEO)

Ledri Vula dhe Lumi B kanë publikuar sot bashkëpunimin e tyre më të ri me titull “Kiss kiss”, një super këngë që po dëgjohet kudo edhe pse ka vetëm pak orë që është publikuar.

Kënga është shumë ritmike ndërsa tekstin e kanë shkruar vetë Ledri dhe Lumi.

Dy reperët shfaqen në videoklip duke kërcyer mes vajzave në një atmosferë që do t’ju bëjë dhe ju të çoheni të kërceni.

Brenda pak orësh kënga ka arritur mijëra shikime në Youtube dhe videoklipin mund ta ndiqni më poshtë.