NUK E PRISNIM/ Shokon Robert Berisha: Nuk do bashkëpunoja kurrë me Taynën - AlpeGossip
NUK E PRISNIM/ Shokon Robert Berisha: Nuk do bashkëpunoja kurrë me Taynën

NUK E PRISNIM/ Shokon Robert Berisha: Nuk do bashkëpunoja kurrë me Taynën

Këngëtari i njohur, Robert Berisha ishte i ftuar sot në “Trokit”, ku gjatë intervistës foli edhe për sherrin e bujshëm me Tunën e deklaratat e fundit të Norës lidhur me këtë çështje.

Mirëpo përpos këtyre ajo që bëri përshtypje ishte deklarata e Robertit kur u pyet se me cilat këngëtare nuk do të bashkëpunonte kurrë.

Roberti tha 4 emra dhe ndër to ishte edhe Tayna ndërkohë që arsyen pse nuk do bashkëpunonte kurrë Roberti nuk e zbuloi.

“Tuna, Tayna, Kida dhe Remzie Osmani”, u shpreh hapur këngëtari.