Plasin “tangat” në politikë! Zbuloni ministren që pësoi indcident (FOTO) – AlpeGossip
Plasin “tangat” në politikë! Zbuloni ministren që pësoi indcident (FOTO)

Plasin “tangat” në politikë! Zbuloni ministren që pësoi indcident (FOTO)

Kur janë model apo vajza të showbiz nuk të bën përshtypje, por ku sheh një politikane, që i dalin të brendëshmet bën uauuuu. Një foto e tillë po bën xhirron e rrjetit dhe po kthehet në virale, po në fakt nuk është si duket. Ministrja italiane e Reformës, Maria Elena Boschi ka rënë pre e photoshop-it. Kjo e fundit komentohet shpesh në mediat italiane për sharmin e saj. Por si duket kanë dashur ta sjellin në një tjetër version ministren duke i marrë një foto teksa bën betimin tek presidenti dhe është ndryshuar aq shumë sa duket si origjinale. Në foton e ndryshuar asaj i kanë shtuar me photoshop, tanga.

Foto LaPresse
22-02-2014
Politica
Arrivo dei nuovi Ministri al Quirinale per il giuramento.
Maria Elena Boschi Ministro dei rapporti con il Parlamento e Riforme