DO TË RRËNQETHENI/ Jul Deda bën një dedikim për vajzën e tij: Ditën kur linde….(FOTO) – AlpeGossip
DO TË RRËNQETHENI/ Jul Deda bën një dedikim për vajzën e tij: Ditën kur linde….(FOTO)

DO TË RRËNQETHENI/ Jul Deda bën një dedikim për vajzën e tij: Ditën kur linde….(FOTO)

Ai është një nga aktorët më të njohur shqiptarë. Humori duket se i rrjedh në vena dhe i del ashtu natyrshëm, pa sforco. Bëhet fjalë për Julian Dedën, i cili duket se di si t’i bëjë shqiptarët për vete, si t’i argëtoj dhe si t’i japë mesazhe.

Së fundmi aktori ka bërënjë dedikim për vazjën e tij duke u shprehur në mënyren me të sinqertëashtu siç ai e ka zakonë gjithmon ta bëj.

“Me siguri ti nuk e mban mend diten kur linde por une ate date e kam te skalitur ne zemer, te gdhendur ne te gjithe qenien time, si momentin me te bukur te jetes sone. Reina Mia, u befsh 100 vjeç, te dua shume…shume fare.
P.s. Kujdes, ai mbrapa kafshon..! 😆” shkruan Juli

Përgatiti: Alpenews.al