“T’IA DISH PËR NDER ATIJ QË TË BËRI B*THËT”/ Enca i kthehet keq fansit: Më dha një goditje… – AlpeGossip
“T’IA DISH PËR NDER ATIJ QË TË BËRI B*THËT”/ Enca i kthehet keq fansit: Më dha një goditje…

“T’IA DISH PËR NDER ATIJ QË TË BËRI B*THËT”/ Enca i kthehet keq fansit: Më dha një goditje…

Enca është një nga këngëtaret më të përfolura dhe nëjkohësisht më të pëlqyera në rrjetet sociale. Ajo është mjaft aktive në Instagram ku publikon vazhdimisht foto, të cilat kthehen në qendër të vëmendjes dhe nuk shpëtojn pa u kritikuar nga ndjekësit.

Këngëtarja së fundmi ka publikuar një foto ku ka pozuar me shpinë teksa shihet e gjitha e veshur me rozë.  Sërish ajo ka krijuar debate në rrejetet sociale ku nuk kanë munguar kritikat.

“T’ia dish për nder atij që ta ka zhvilluar bythet” dhe Enca nuk ka nguruar ti kthej përgjigje :Më dha një goditje në sistemin nervor ky koment.

Ps disa minutash Enca duket se është penduar duke e fshirë komentin menjëherë.

AlpeNews.al