E PABESUESHME/ Shokon moderatorja e njohur: Qaja sepse nuk doja ta lindja djalin tim – AlpeGossip
E PABESUESHME/ Shokon moderatorja e njohur: Qaja sepse nuk doja ta lindja djalin tim

E PABESUESHME/ Shokon moderatorja e njohur: Qaja sepse nuk doja ta lindja djalin tim

Ka vetëm pak muaj që është bërë nënë e një djali, të cilin e ka pagëzuar me emrin Raiden por ajo vazhdon të jetë po aq e emocionuar sa ditën e parë që i vogli saj erdhi në jetë. Bëhet fjalë për moderatoren Jona Spahiu.

Për një intervistë së fundmi, Jona ka treguar një moment interesant përpara lindjes, që është me të vërtetë shumë gazmorë.

‘Unë qaja sepse nuk doja që djalin ta lindja në atë ditë dhe të ishte një virgjëreshë. Nuk qaja për asgjë tjetër. Shkojmë në spital dhe gjatë gjithë rrugës thoja ‘Jo, djali im nuk do të lindë sot’. Akoma nuk e kisha besuar që kjo gjë më kishte ndodhur mua’, rrëfen Jona duke qeshur.