“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Sërish konkurencë gocash, ja kush VIP mban vendin e parë me më shumë LIKE sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Sërish konkurencë gocash, ja kush VIP mban vendin e parë me më shumë LIKE sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Sërish konkurencë gocash, ja kush VIP mban vendin e parë me më shumë LIKE sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Kida e cila ka postuar një selfie. Ajo ka marrë 75,437 like

Orina Huta me 8,026 like 

Kejvina Kthjella me 6,316 like

Kiara Tito 6,160 like

Soni Malaj me 3,690 like