“Këmbët përpjetë”, Anxhela tregon momentet intime me miliarderin, shoqet e saj e mbushin me komente (FOTO) – AlpeGossip
“Këmbët përpjetë”, Anxhela tregon momentet intime me miliarderin, shoqet e saj e mbushin me komente (FOTO)

“Këmbët përpjetë”, Anxhela tregon momentet intime me miliarderin, shoqet e saj e mbushin me komente (FOTO)

Edhe Anxhela Martini nuk i ka munguar listës së VIP-ave që kanë uruar Shën Valentinin me një foto nga jeta e tyre private. Modelja me origjinë shqiptare ka postuar një foto nga shtrati teksa shihet gjysmë e zhveshur në krahët e bashkëshortit të saj.

“Përgjithmonë ditën e Shën Valentinit”, ka shkruar Angela në Instagram.

Por në listën e shumtë të komenteve ne të intv.al na zuri syri komentet e modeleve seksi shqiptare, Dorina Gegiçit, e cila i shkruan: “Beautiful” dhe Xhesika Berberit që i komenton një zemër.