NUK DO TA NJIHNI DOT/ Ja si dukej Ornela Bregu para 10 vitesh (FOTO) – AlpeGossip
NUK DO TA NJIHNI DOT/ Ja si dukej Ornela Bregu para 10 vitesh (FOTO)

NUK DO TA NJIHNI DOT/ Ja si dukej Ornela Bregu para 10 vitesh (FOTO)

‘Mania’ e fundit që ka pushtuar botën po përhapet me shpejtësi dhe nuk ka lënë jashtë ‘dallgës’ dhe moderatoren e njohur shqiptare.
Ornela Bregu, motra e politikanes Majlinda Bregu ka befasuar me ndryshimin e saj në 10 vite.

Ornela ka ndarë një foto të vitit 2008 dhe duket krejtësisht ndryshe. Hijeshia e saj nuk ka humbur përgjatë këtij dhjetë vjeçari, tashmë që është nënë e dy fëmijëve .

Ornela prej disa vitesh jeton në Spanjë me familjen, duke krijuar kështu mungesë në publikun shqiptar.