Koha për relaks! Dua Lipa tregon super format trupore dhe i ka dy fjalë për ata që e kanë inat[FOTO] – AlpeGossip
Koha për relaks! Dua Lipa tregon super format trupore dhe i ka dy fjalë për ata që e kanë inat[FOTO]

Koha për relaks! Dua Lipa tregon super format trupore dhe i ka dy fjalë për ata që e kanë inat[FOTO]

Miliona fansa nëpër botë, këngë që janë shëndërruar në hite dhe koncerte në të katërt anët e globit.

Dua Lipa pa dyshim që është një nga vajzat më të famshme me origjinë shqiptare dhe me një axhend kaq të ngjeshur me siguri që edhe ylli i muzikës e ka të nevojshme të relaksohet paksa.

Ndonëse ka nga ata skeptikë që dyshojnë se Dua nuk ka forma seksi, ka qenë pikërisht këngëtarja e cila me anë të postimeve në Instagram ka treguar krejt të kundërtën.

Me një pozo ku shfaqet tejet sensuale ku shfaq në pah të pasmet Dua Lipa shkruan: “Inatçinjtë do të xhelozohen”.

Jo vetëm këngëtare super e suksesshme, Dua është edhe një vajzë shumë simpatike.