“TI SE KE IDENË SESA…”/ Moderatorja shqiptare bëhet nënë për herë të parë (FOTO) – AlpeGossip
“TI SE KE IDENË SESA…”/ Moderatorja shqiptare bëhet nënë për herë të parë (FOTO)

“TI SE KE IDENË SESA…”/ Moderatorja shqiptare bëhet nënë për herë të parë (FOTO)

Moderatorja shqiptare, Xhesi Muçaj është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e ëmbël e bëri të diturmoderatorja me një postim në Instagram ku publikoi fotot e para me vogëlushin dhe zbuloi emrin e veçantë, Neonick.

“Ti se ke idenë sesa shume të duam unë dhe babi jot, se ke iden sesa shumë njerëz janë gëzuar për ty dhe sesa shumë të duan. Dy gjyshërit e tu të kanë bekuar nga lart që ti të vije i shëndetshëm, i bukur dhe plot lumturi në jetën tonë. Te duam”, ka shkruar Xhesi.

Moderatorja e bëri të ditur lajmin e shtatzëninë në shkurt me një foto krah partnerit.