ANA KAURI PUBLIKON FOTO ME BIKINI/ Ndjekësit u “çmenden” pas saj – AlpeGossip
ANA KAURI PUBLIKON FOTO ME BIKINI/ Ndjekësit u “çmenden” pas saj

ANA KAURI PUBLIKON FOTO ME BIKINI/ Ndjekësit u “çmenden” pas saj

Ana Kauri është padyshim një nga ish-konkurrentet e “Për’puthen” më të preferuara për publikun. Në çdo postim që ajo bën në rrjetet sociale dominojnë komentet pozitive dhe shumë pak kritika.

E kështu ka ndodhur edhe në postimet e saj të fundit, ku ka ndarë me ndjekësit disa poza “hot” me bikini. Fillimisht ka publikuar disa imazhe ku shfaqet me rroba banje të zeza, duke ekspozuar format trupore elegante.

Ana Kauri poston pozat me rroba banje, ndjekësit u

E teksa këto poza u pëlqyen menjëherë shumë nga fansat e saj, ajo mori vendimin që të publikonte disa të tjera. Por kësaj radhe u shfaq me bikini të bardha, të cilat i shkonin shumë.

“Zjarr, yll bote, zemër, je më e mira”, janë disa nga komentet që ndjekësit nuk ia kursyen ish-konkurrentes së “Për’puthen”.

Ana Kauri poston pozat me rroba banje, ndjekësit u

Ana Kauri poston pozat me rroba banje, ndjekësit u