DEKLARATA E FORTË/ Melinda: Kida tani po del nga vetja, nuk i ka… – AlpeGossip
DEKLARATA E FORTË/ Melinda: Kida tani po del nga vetja, nuk i ka…

DEKLARATA E FORTË/ Melinda: Kida tani po del nga vetja, nuk i ka…

Këngëtarja e njohur, Melinda Ademi është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Së fundmi, Melinda ishte e ftuar në emisionin “Me Meriton Mjekiqin” ku ka folur më shumë sa i përket jetës së saj profesionale dhe asaj personale, shkruan paparaci. Melinda ka folur për raportet me koleget e saj, ku ka befasuar me fjalët për këngëtaren e njohur, Orhidea Latifi i njohur për publikun si Kida.

Reperja ka zbuluar edhe arsyen se përse nuk flet me Kidën. “Me Kidën e kena follow njëra – tjetrën. Kur e kam taku nuk më ka fol, më ka fol shumë ftohtë. Si artiste më ka pëlqy qysh ka qenë ama tash po del prej vetës edhe spo i ka hije.

Po më doket si mos me kanë vetja”, tha Melinda.

Tutje ajo tha se këtë deklaratë Kida nuk duhet ta marrë personale.