Janë apo jo në një lidhje? Deputeti e thotë troç: Ilda Bejleri është më e bukura… – AlpeGossip
Janë apo jo në një lidhje? Deputeti e thotë troç: Ilda Bejleri është më e bukura…

Janë apo jo në një lidhje? Deputeti e thotë troç: Ilda Bejleri është më e bukura…

Kohët e fundit ka qarkulluar shpesh lajmi se deputeti i Partisë Demokratike Klevis Balliu dhe gazetarja sportive Ilda Bejleri janë në një lidhje dashurie. Ata janë fotografuar shpesh në shoqërinë e njëri tjetrit edhe pse e kanë mohuar mundësinë e të qënit në një marrëdhënie së bashku.

Për këtë çështje deputeti i Partisë Demokratike ka folur për herë të parë në emisionin e Rudina Dembacaj në Oranews. Deputeti demokrat tha se është një çështje që nuk ka interes për publikun dhe se për këtë arsye nuk vlen që të diskutohet.

Por Rudina Dembacaj nuk është mjaftuar me kaq. Ajo e ka pyetur se kush janë 3 femrat më të bukura të ekranit me të cilat do donte të kalonte një fundjavë, deputeti i PD-së është shprehur: “Ilda Bejleri, Nevina Shtylla dhe Marina Vjollca”.