DETAJI QË I NXORRI ZBULUAR/ Ribashkohen Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari (VIDEO) – AlpeGossip
DETAJI QË I NXORRI ZBULUAR/ Ribashkohen Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari (VIDEO)

DETAJI QË I NXORRI ZBULUAR/ Ribashkohen Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari (VIDEO)

Prej disa muajsh po përflitej se Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari i kishin dhënë fund lidhjes së tyre disa vjeçare. Vetë çifti nuk reagoi lidhur me këto lajme dhe thashethemet vazhduan për javë të tëra.

Mirëpo një detaj i ka nxjerrë zbuluar Lorin dhe Visin të cilët janë ribashkuar.

Të dy kanë postuar së fundmi foto nga Dubai dhe nuk duket si rastësi fakti që çifti ndodhen në të njëjtin vend, në të njëjtin muaj.

Megjithatë fotot ata i kanë postuar në ditë të ndryshme për të mos rënë në sy.

Burimi: iconstyle.al