MAHNIT NË KLIPIN E RI/ Albërie Hadërgjonaj ja kalon edhe vajzave të reja (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
MAHNIT NË KLIPIN E RI/ Albërie Hadërgjonaj ja kalon edhe vajzave të reja (FOTO+VIDEO)

MAHNIT NË KLIPIN E RI/ Albërie Hadërgjonaj ja kalon edhe vajzave të reja (FOTO+VIDEO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Albërie Hadërgjonaj ka publikuar sot videoklipin e saj më të ri me titull “Pa të nuk mundem”. Albëria shfaqet gjithnjë në super formë dhe kështu ka ndodhur edhe në këtë videoklip.

Këngëtarja në videoklip shfaqet e veshur me një fustan të zi me tyl duke nxjerrë në pah linjat ndërsa në pjesën e dytë me një pallto të kuqe.

Kënga është baladë dhe është pëlqyer shumë nga publiku. Brenda pak orësh videoklipi ka arritur mijëra shikime në Youtube.