Fansja i përmend Mimoza Shkodrën dhe e quan ”kastravec”/ Seldi acarohet keq : O injorante kam…(FOTO) – AlpeGossip
Fansja i përmend Mimoza Shkodrën dhe e quan ”kastravec”/ Seldi acarohet keq : O injorante kam…(FOTO)

Fansja i përmend Mimoza Shkodrën dhe e quan ”kastravec”/ Seldi acarohet keq : O injorante kam…(FOTO)

Gjatë natës së parë të spektaklit “Dance With Me”, këngëtari shqiptar Seldi konfirmoi lajmin se ai dhe Mimoza Shkodra i kishin dhënë fund fejesës. Madje u shpreh se edhe përse janë ndarë, ka shumë respekt për të dhe familjen e saj.

Së fundmi Seldi ka publikuar një video ku shihet me moderatoren Anjeza Maja, e kjo gjë si ka pëlqyer si duket një komentuese e cila ka ofenduar këngëtarin e cila e ka ironizuar duke thënë se gjoja ai nxjerr goca në Instagram dhe e quan kastravec. Mirëpo ky koment nuk i ka pëlqyer aspak Seldit dhe nuk ka hezituar t’i përgjigjet.

“O injorante e kam shumë kollaj me t’bo block por po t’jap 1 keshillë…..shif punët e tuja shpinë tate dhe pastroje shpirtin e zi se mbake shumë erë të keqe!”, ka qenë përgjigja e Seldit.