“BISHA E INSTAGRAMIT”/ Françeska “TËRBON” fansat, nxjerr gjoksin dhe…(VIDEO) – AlpeGossip
“BISHA E INSTAGRAMIT”/ Françeska “TËRBON” fansat, nxjerr gjoksin dhe…(VIDEO)

“BISHA E INSTAGRAMIT”/ Françeska “TËRBON” fansat, nxjerr gjoksin dhe…(VIDEO)

Françeska ishte një ndër personazhet më të komentuar në reality show-n më të famshëm në Shqipëri “BBA”. Padyshim pjesëmarrja e saj në këtë garë e bëri shumë të famshme edhe sot e kësaj ditë ajo kujtohet për pamjen e saj tërheqëse dhe format e saj trupore.

Bukuroshja herë pa here qëndron në kontakt me fansat e saj në ‘Instagram’, ku publikon foto seksi që marrin menjëherë reagime të shumta.

Ndryshe nga herët e tjera Françeska na eksopozon mjaftë dukshëm gjoksin e saj, duke i vendosur efektet e Snap-it. Duket një “bishë” e vërtetë në këtë video.

 

#flawless 💁🏻‍♀️

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Përgatiti: AlpNews.al