Kejvina vë në siklet djemtë e West Side Family: Ja cili ka pasur më shumë të dashura – AlpeGossip
Kejvina vë në siklet djemtë e West Side Family: Ja cili ka pasur më shumë të dashura

Kejvina vë në siklet djemtë e West Side Family: Ja cili ka pasur më shumë të dashura

Për vite të tëra, grupi West Side Family ka qenë ndër më të suksesshmit e muzikës shqiptare dhe sigurisht, tre djemve nuk u ka munguar vëmendja e vajzave.

Pikërisht për këtë çështje, Landin dhe Mirin i ka vënë në siklet velina e “Xing me Ermalin” e cila gjatë emisionit, i pyeti ata se cili prej tyre kishte pasur më shumë të dashura.

Dy djemtë fillimisht ngurruan të përgjigjeshin, ndërsa më në fund ishte Landi ai që foli. “Unë”-tha ai, por pa treguar një numër të saktë.