DO NGELNI PA FJALË/ Ky është dështimi më i madh i saj me makijazhin (FOTO) – AlpeGossip
DO NGELNI PA FJALË/ Ky është dështimi më i madh i saj me makijazhin (FOTO)

DO NGELNI PA FJALË/ Ky është dështimi më i madh i saj me makijazhin (FOTO)

Ajo njihet për eksperimentet me veshjet e guximshme dhe plot ngjyra. Dhe duket se Rita Ora testoi një pamje të re, ndërsa mori pjesë në festën para “Met Gala” gjatë fundjavës.

27-vjeçarja harroi që të përhapte shkëlqyesin e saj të makijazhit në faqen e saj të djathtë dhe kjo ishte shumë e dukshme.

Pavarësisht dështimit në makijazh, Rita dukej shumë me stil, ndërsa kishte zgjedhur të vishte një kostum me dizajnë blu, të zezë dhe të bardhë.

 

Gabimi i saj me pamjen vjen pasi këngëtarja përgënjeshtroi sërish akuzat për një lidhje me Jay Z, pasi insistoi:

“Nuk jam becky me flokët e bukura, sepse kam ekstejshën”.