Transformimi më i “ÇMENDUR” që keni parë/ Alketa Vejsiu shkon në Top Channel dhe atë ç’ka i bëjnë do…(FOTO) – AlpeGossip
Transformimi më i “ÇMENDUR” që keni parë/ Alketa Vejsiu shkon në Top Channel dhe atë ç’ka i bëjnë do…(FOTO)

Transformimi më i “ÇMENDUR” që keni parë/ Alketa Vejsiu shkon në Top Channel dhe atë ç’ka i bëjnë do…(FOTO)

Alketa Vejsiun jeni mësuar ta shihni çdo të hënë me emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, por një transformim befasues i aktores Delinda Zhupa i ka habitur të gjithë mbrëmjen e djeshme.

Delinda ishte maskuar si Alketa dhe imitoi moderatoren në “Portokalli”. Madje edhe emisioni quhej “Piter Parker”.

Bashkë me të ishte edhe Florian Binaj në rolin e Robert Aliajt.

Kujtojmë që shumë personazhe të TV Klan janë imituar në sezonin e ri të “Portokallisë”, si Arian Çani, Rudina Magjistari etj.