”ZHVISHUNI DHE DUKUNI TË BUKUR”/ Bleona Qerreti pozon topless para pasqyrës (FOTO) – AlpeGossip
”ZHVISHUNI DHE DUKUNI TË BUKUR”/ Bleona Qerreti pozon topless para pasqyrës (FOTO)

”ZHVISHUNI DHE DUKUNI TË BUKUR”/ Bleona Qerreti pozon topless para pasqyrës (FOTO)

Këngëtaraja shqiptare Bleona Qereti ka ndezur rrjetin me postimin e fundit. Ajo ka pozuar topless para pasqyrës duke u ndjerë mjaft në formë. Ndër të tjera ajo ka treguar se të qenurit në super formë ka një sekret dhe është vetëm puna. Bleona së fundmi do të vijë në një projekt kinematografik të aktorit Bes Kallaku.