NUK PËRMBAHET RITA ORA/ Përshëndet fansat me gjoksin jashtë (FOTO) – AlpeGossip
NUK PËRMBAHET RITA ORA/ Përshëndet fansat me gjoksin jashtë  (FOTO)

NUK PËRMBAHET RITA ORA/ Përshëndet fansat me gjoksin jashtë (FOTO)

Rita Ora padyshim që ka postuar fotot më të bukura nga pushimet.

Këngëtarja me famë botërore duket se ka vendosur ta shijojë në maksimum këtë periudhë.

Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, dhe pothuajse çdo ditë ndan foto me ndjekësit e saj të shumtë në Instagram.

Por fotot e fundit të këngëtares do ju lënë pa fjalë. Rita së fundmi po ndan shumë poza të nxehta me fansat.

Ajo duket mjaft tërheqëse në një këmishë meshkujsh, teksa ka lënë zbërthyer disa pulla, ku shfaq gjoksin fantastik.