E KISHTE ËNDËRR/ Ja pengu më i madh i Ledri Vulës (PAMJET) – AlpeGossip
E KISHTE ËNDËRR/ Ja pengu më i madh i Ledri Vulës  (PAMJET)

E KISHTE ËNDËRR/ Ja pengu më i madh i Ledri Vulës (PAMJET)

Ledri Vula njihet si një reperët shqiptarë më të kërkuar, këngët e së cilit menjëherë bëhen hite. Reperi ka zbuluar së fundmi për “Asist” pasionin e tij për futbollin. Fillimisht futbolli paska qenë dashuria e tij, por nuk ka mundur të regjistrohet te 2 Korriku për arsye se ishte mbushur numri

Kjo ngjarje është diçka që mbetet peng në jetën e reperit Vula, ndonëse ai tanimë merret me sport, veçse me basketboll. “Më pas fillova me basketboll dhe më hyri shumë në zemër”, tregoi Ledri gjatë intervistës.

Kujtojmë se ai njihet si një adhurues i këtij sporti dhe është nënkryetar i KB të Prishtinës.