MENDONI SE ARBENITA ËSHTË E BUKUR? Do habiteni kur të shikoni 4 motrat e saj (FOTO) – AlpeGossip
MENDONI SE ARBENITA ËSHTË E BUKUR? Do habiteni kur të shikoni 4 motrat e saj  (FOTO)

MENDONI SE ARBENITA ËSHTË E BUKUR? Do habiteni kur të shikoni 4 motrat e saj (FOTO)

Që Arbenita është shumë e bukur kjo dihet dhe shpeshherë është vënë në qendër të vëmendjes për këtë gjë. Por që paska 4 motra këtë nuk e dinim dhe na e zbuloi vetë modelja sot.

Familja e Arbenitës kanë festuar ditëlindjen e më të voglit të familjes, vëllait të saj dhe nga festa modelja ka postuar një foto me të katër motrat.

Arbenita shfaqet e veshur me fustan ngjyrë rozë ndërsa motrat duken gjithashtu shumë elegante me fustane të gjatë.

Pjesë e festës ishte edhe Fero.