“SONTE DO RRISH ME GJYSHEN”/ Xhemi Shehu “ndan çiftin”, plasin komentet (FOTO) – AlpeGossip
“SONTE DO RRISH ME GJYSHEN”/ Xhemi Shehu “ndan çiftin”, plasin komentet (FOTO)

“SONTE DO RRISH ME GJYSHEN”/ Xhemi Shehu “ndan çiftin”, plasin komentet (FOTO)

Pas një kohe të gjatë përfoljesh, tashmë është e sigurt që moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj janë në një lidhje. Ata zbulojnë gjithmonë e më shumë në rrjetet sociale. Këtë herë mes tyre është futur mikesha e pandarë e Arbanës, Xhemi Shehu.

“Kur do ikë kjo Xhemi meqë unë u ktheva” ka shkruar ai në foton mes mikeshave dhe më pas kanë vijuar komentet.