(FOTO+18) Rita Ora ‘ÇMENDI’ fansat, pozon duke dalë komplet e zhveshur – AlpeGossip
(FOTO+18) Rita Ora ‘ÇMENDI’ fansat, pozon duke dalë komplet e zhveshur

(FOTO+18) Rita Ora ‘ÇMENDI’ fansat, pozon duke dalë komplet e zhveshur

Ajo luajti edhe në filmin e famshëm “50 Hijet e Grejit”.

Dhe tani Rita Ora e ka dëshmuar se mund të jetë edhe vetë provokative, duke postuar kështu një fotografi seksi në Instagram.

Rita u fotografua në bikini të kuqe, në një pamje mahnitëse të perëndimit të diellit.

Këngëtarja 27 vjeçe po vazhdon të postojë foto dhe video nga pushimi i saj, me të fundit në të cilat u shfaq krejtësisht e zhveshur.