“NUK JAM HIPOKRITE…”/ Debat mes Ilirit dhe Monikës: Mbëshetesh pas atij që të ka goditur… – AlpeGossip
“NUK JAM HIPOKRITE…”/ Debat mes Ilirit dhe Monikës: Mbëshetesh pas atij që të ka goditur…

“NUK JAM HIPOKRITE…”/ Debat mes Ilirit dhe Monikës: Mbëshetesh pas atij që të ka goditur…

Mbeëmja e sotme në Big Brother VIP ka nisur edhe me një sqarim mbi debatin Ilir- Monika.

Iliri në lojën me letra e quajti Monikën hiprokite dhe kjo fjalë e lëndoi shumë atë dhe se nuk e priste nga Iliri.

Monika shprehet se çdo gjë mund të jetë po vetëm hipokrite nuk mund të jetë.

Iliro gjithashru u ahpreh se monika i mbështet kraun atij që e ka goditur dhe duke i marrë me lajka, kunja këto për debagin që ka pasur me Donaëdin dhe Beniadën.

Ndërsa Ariola u shpreh se Monikën nuk e shoh hipokrite pasi ajo përahëndeti një shoqe që nuk flet: Edhe pse nuk flas unë të përshëndes, iajin këto fjalët që Arjola tha për Minikën pasi nuk e sheh hipokrire duke sjell shembull shoqen që nuk flet.