TRUPI PERFEKT NUK EKZISTON/ Edhe Oriola Marashi ka strija në… (FOTO) – AlpeGossip
TRUPI PERFEKT NUK EKZISTON/ Edhe Oriola Marashi ka strija në… (FOTO)

TRUPI PERFEKT NUK EKZISTON/ Edhe Oriola Marashi ka strija në… (FOTO)

Ajo bëri një periudhë pushimi nga rrjetet sociale dhe fotot provokuese që publikonte herë pas here, por siç duket, vapa ka bërë të sajën dhe Oriola Marashi nuk rrinte dot pa përshëndetur.

Në disa foto që ka publikuar në Instagram, ajo ka ekspozuar gjoksin nën një kanatiere, teksa në foto mund të shohim edhe disa strija. Ç’ka ndodhur me Orilen?! Modelja si duket duhet të jetë dobësuar paksa dhe për shumë që e paragjykuan duhet tu themi se strijat për një femër janë normale.